«ПриватБанк» подарує iPhone кожному, хто відмовиться від прізвищ Путін, Сталін та інших

«ПриватБанк» подарує iPhone кожному, хто відмовиться від прізвищ Путін, Сталін та інших

Отримати сьомий iPhone сьогодні простіше, ніж будь-коли - можна навіть не міняти ім'я на Айфон. Досить бути однофамільцем російського президента і змінити прізвище на будь-яке інше. Кожному, хто зробить це до кінця поточного року, «ПриватБанк» видасть новенький iPhone 7. Про це вчора заявив заступник голови українського банку Олег Гороховський.

Останню модель iPhone обіцяють тільки екс-Путіним, а за зміну прізвищ Чикатило, Сталін чи Берія можна отримати від банку iPhone 6. В акції можуть взяти участь не тільки українці, а й громадяни Російської Федерації. Так що сам Володимир Володимирович при бажанні може розжитися дармовим смартфоном.

Горохівський підтвердив серйозність намірів «ПриватБанку»: «Абсолютно все серйозно. Офіційні правила не публікуємо, щоб не було політичного забарвлення, але призи всім, у кого була таке прізвище до посту, а потім змінилося, гарантовані», - запевнив він.

Нагадаємо, магазин «Алло» роздав iPhone 7 п'яти українцям, які «перейменовувалися» в Айфон Сім. Акція завершилася минулого тижня.

© джерело     

Тисни «Подобається» і отримуй свіжі новини на Facebook: