Волонтери створили альтернативний промо-ролик Києва до ЄвробаченняГрупа ентузіастів-професійних телевізійників створила альтернативне промо-відео України та Києва до Євробачення-2017.

Ролик називається Meet the real Ukraine і показує "неідеальний" Київ та Україну. Разом з красивими краєвидами міста, знятими з дронів, на відео присутні кадри війни.В супровідному описі до відео творці написали:
Не існує ідеального світу. Світу, де всі щасливі та усміхнені - не існує. Немає світу де всі здорові. Де не лишають дітей. Де немає війни та брехні. Немає світу без зради, болю та страху. Також як і немає світу без краси, любові, щастя та правди. Немає світу без співчуття, милосердя, піклування. Немає світу без надії, без пристрасті, без душі.
Світ в якому є лише щось одне - нереальний та неповний. В ньому відсутня гармонія. Все що однобічно - без гармонії. Все що однобічно - неправда.
Три тижні тому ми зібрали багато людей. Та зробили це відео. Про Україну. Про Київ. Просто так.
Вартість - повністю безкоштовно.
Ці дивовижні люди віддавали, не жаліючи себе - свій час, талант та любов. Просто тому що, нам хотілося щоб ви знали - яка Україна насправді.
Чи найкращі зараз часи? - Ні.
Відсутні проблеми? - Ні.
Скінчилася війна? - Ні.
Завершилася криза? - Ні.
Нам іноді страшно, боляче та незрозуміло. Але ми продовжуємо жити, кохати, жадати, насолоджуватися, сміятися, плакати, вірити та сподіватися.
У нас не завжди круто, тихо та файно. Але коли любиш - краса не той критерій, що стоїть на першому місці. У всьому. Чи то відео, чи то людина чи навіть країна.
Ми не хочемо бути краще, аніж ми є. Ми не хочемо говорити, що все класно, коли це не так. Тут не всюди глянець та посміхаються діти, тут не завжди сонячно та чисто. Але тут Душа та Любов й завжди радіють гостям.
Ось воно - відео перше.
Дивіться, діліться. Хто не місцевий - ласкаво просимо!

Автор ідеї, режисер і креативний продюсер Наталя Пятигіна. Побачивши промо-ролик Києва до Євробачення, опублікований Міністерством закордонних справ, Наталія зібрала команду з 20 колег-телевізійників і запропонувала їм зняти альтернативне відео.

Всі учасники команди - режисери, редактори, оператори з різних телеканалів і продакшн-студій - працювали на волонтерських засадах. Знімальне обладнання також позичали у колег. Таким чином, бюджет проекту склав 0 гривень.

© знайдено в мережі    

Тисни «Подобається» і отримуй свіжі новини на Facebook: