120 тисяч бджіл в стелі будинку (відео)

120 тисяч бджіл в стелі будинку (відео)

Мешканка американського міста Декейтер (штат Джорджія, США) Ліза Ормундт (Lisa Ohrmundt) викликала бджоляра після того, як помітила кількох бджіл, що постійно літали в її будинку. При огляді приміщень фахівець виявив понад 120 тисяч комах, які живуть в стелі, повідомляє CBS News.

Бджоляр Боббі Чейссон (Bobby Chaisson) використав теплову камеру, щоб знайти місце розташування бджіл, і виявив вулик в стелі.

«Ви можете почути ці звуки, коли бджоли просто потрапляють в кімнату і починають літати по всьому приміщенню. Це була неймовірна ковдра з бджіл, я ніколи не бачила нічого подібного», - зізналася Ліза Ормундт.

За шість годин роботи бджоляр був ужалений близько 15 разів. Він використовував вакуумний насос для відсмоктування комах зі стільників у великі каністри, щоб безпечно їх перемістити.

«Він сказав, що цей вулик, ймовірно, був там, як мінімум, два роки», - сказала Ормундт, додавши, що вона живе в будинку близько дев'яти років.

Чейссон не очікував, що вулик буде таким потужним, поки не почав знімати гіпсокартон зі стелі. За цей час він витягнув близько 60 кілограмів меду і стільників.

Сусіди розповіли Ормундт, що у попередніх домовласників також були видалені величезні стільники. Тому після того, як простір був очищений, Чейссон поклав утеплювач між стелею і другим поверхом, щоб комахи не могли повернутися.

«Мій сусід по будинку злиться через те, що не отримав меду. Але бджоляр сказав, що він принесе нам трохи», - пожартувала Ормундт.


© знайдено в мережі    

Тисни «Подобається» і отримуй свіжі новини на Facebook: