8 зірок світового масштабу, у яких українське коріння

Не лише цими днями, а й упродовж цілих століть українському народу доводилося нелегко. Багато людей, які проживали на цій території, намагалися втекти від того чи іншого гніту. Тож тепер не дивно, що в усьому світі є люди, які мають українське походження. Сьогодні ми поговоримо про світових знаменитостей, які не забули свого коріння.

Міла Куніс

Акторка, якій не треба згадувати про своїх українських предків, бо вона сама народилася в Україні. Майбутня зірка світового кінематографу з'явилася на світ у Чернівцях. Їй було 7 років, коли батьки залишили рідне місто та емігрували до США.

При цьому Міла кілька разів приїжджала на батьківщину. 2017 року разом зі своїм чоловіком Ештоном Кутчером Куніс відвідала рідні Чернівці. Через 4 роки приїжджала до Києва. Ну а з початку повномасштабного вторгнення росії актриса відправила на допомогу рідній країні десятки мільйонів доларів.


Леонардо Ді Капріо

Бабусю одного з найбільш популярних та затребуваних акторів сучасності звали Олена Смирнова. Жінка проживала в Одесі та емігрувала до Німеччини після Жовтневої революції. Там вона вийшла заміж за німця. А ось її дочка, мама Лео, емігрувала до Штатів у 1955 році.


Стівен Спілберг

Ще один потенційний одесит. Бабуся та дідусь майбутнього режисера емігрували у першому десятилітті XX століття. Сам кінематографіст ніколи не забував про своє українське походження. В інтерв'ю він не раз наголошував, що дуже любить борщ. А Україну вперше відвідав 2006 року.


Мілла Йовович

Популярна актриса з'явилася на світ у Києві, а до дитячого садка ходила у Дніпропетровську. Коли їй було 5 років, мати Мілли Галина Логінова забрала дівчинку спочатку до Лондона, а потім і до США. Але Йовович неодноразово за своє життя відвідувала батьківщину, де її тепло зустрічали.


Дастін Хоффман

Довгий час актор не знав про своє походження, тому що у його сім'ї ця тема була під забороною. У 2016 році він став героєм телешоу «Розшукуючи ваше коріння». Творці програми спромоглися з'ясувати, що родичі актора по лінії батька були емігрантами з Білої Церкви. Їм вдалося виїхати до Штатів перед початком єврейських погромів 1918–1921 років. Пізніше дід Хоффмана повертався, щоб забрати рідню, але його розстріляли більшовики.


Девід Духовни

Через вищезгадані єврейські погроми Мойша Духовний, дід популярного актора, виїхав із Бердичева до США. У квітні 2014 року сам актор у соціальних мережах написав, що все життя вважав себе росіянином, але дізнався, що він українець. Змінюватися ніколи не пізно.


Вайнона Райдер

У популярної актриси харківське коріння. Її предки емігрували до Румунії, а батьки Синтія та Майкл Горовиці вже були американцями. В одному з інтерв'ю Вайнона сказала, що хотіла б зняти фільм про Другу світову та життя своїх українських родичів у ті нелегкі часи.


Кетрін Винник

Канадська актриса українського походження прославилася багатьма ролями у серіалах. Вона знімалася у «Докторі Хаусі», «Кістках», «Вікінгах» та інших проектах. Справжнє ім'я Кетрін - Катерина Ганна Вінницька.

Винник народилася і мешкає в Канаді, але до восьми років розмовляла виключно українською. Також дівчина була членом української скаутської організації «Пласт». Її дід був січовим стрільцем, а предки родом із Галичини.

Звичайно, це не всі знаменитості, для яких українське походження — це не просто слова. Якщо подібні матеріали будуть тобі цікаві, дай нам знати у коментарях. Ми обов'язково зробимо ще одну таку добірку.

© знайдено в мережі    

Тисни «Подобається» і отримуй свіжі новини на Facebook: