Китай. Директор школи танцює з учнями (відео)Директор однієї зі шкіл на півночі Китаю відмовився від затвердженої державою програми щоденних вправ і замість цього танцює з учнями. Як повідомляє South China Morning Post, в мережі побоюються, що чоловік може втратити свою роботу.

На кадрах видно, як 40-річний Чжан Пенфей (Zhang Pengfei) - директор школи в повіті Ліньї в провінції Шаньсі - особисто танцює разом з дітьми. З ним рухи повторюють і колеги. Чоловік пояснив, що вирішив привнести зміни ще в листопаді, оскільки ні дітям, ні вчителям звичайна гімнастика не була цікава, а хлопці дуже багато часу проводили без руху. У підсумку він особисто вивчив танець і став практикувати його з дітьми.

Спочатку половина вчителів була проти, однак потім вони змінили свою думку, оскільки бадьора музика виявилася сповненою енергії. При цьому остаточно від звичайної гімнастики в школі відмовилися в грудні. У мережі вважають, що це рішення може стати кінцем кар'єри для Пенфей, коли ажіотаж навколо його рішення стихне.


© знайдено в мережі    

Тисни «Подобається» і отримуй свіжі новини на Facebook: