У Росії потонув в багнюці рок-фестиваль "НАШЕствие" (фото, відео)

У Росії потонув в багнюці рок-фестиваль "НАШЕствие" (фото, відео)

Традиційний фестиваль патріотичної рок-музики "НАШЕствие", який щорічно проходить в селі Велике Завидово Тверської області Росії, в цей раз буквально потонув у багнюці. Поки незрозуміло, як збираються виплутуватися з цієї ситуації організатори заходу, що проходить з 7 по 9 липня, проте вже ясно, що нормально грати і слухати музику в таких умовах просто неможливо.

Проте, скасовувати рок-фестиваль через погодні умови, як зробили б в нормальних країнах, не стали: адже організатори вже отримали гроші за квитки, а самі фанати російського року, більшість з яких приїхали до Тверської області з віддалених регіонів, також вважали за краще вивалятися в настільки рідному російській людині бруду, але не повернутися назад, не послухавши улюблених виконавців. Як все це виглядає - добре зрозуміло з фотографій, які відвідувачі рок-фестивалю зараз з гордістю публікують в соціальних мережах.

Неабияку частку екстриму заходу додає не тільки непролазна багнюка, але і нерозторопність організаторів. Щоб опинитися в жаданій грязьовий ванні під звуки російського року, фанатам доводиться близько двох годин вистоювати в черзі на вхід. Утруднений і проїзд - зі зрозумілих причин на всіх прилеглих дорогах утворилися пробки.


© Відео - телеканал LifeNews

Звичайно, все могло б бути інакше, якби організатори трохи думали головою і хоча б заборонили в'їзд автотранспорту на зелену зону в околицях сцени. Але цього зроблено не було, і в підсумку машини глядачів розкатали довколишнє поле в непролазне брудне болото. Саме в ньому зараз і борсаються відвідувачі рок-фестивалю - мало не хрюкаючи. При цьому лише деякі з них здогадалися захопити з собою гумові чоботи і дощовики, однак справжніх шанувальників російського року це не зупиняє.

Судячи з кількості проданих квитків, загальне число глядачів рок-фестивалю в цьому році складе близько 100 тисяч чоловік. Скільки з них після настільки екстремального відпочинку опиниться в лікарнях, стане ясно вже в найближчі дні.

© джерело     

Тисни «Подобається» і отримуй свіжі новини на Facebook: