Американський актор Чак Норріс залишив кіно заради помираючої дружини

Американський актор Чак Норріс залишив кіно заради помираючої дружини

Подружжя впевнене, що 55-річна Дженна отримала отруєння токсичним металом гадолінієм.

Популярний голлівудський актор Чак Норріс перестав зніматися в кіно і пропав з радарів ЗМІ через те, що бореться за життя вмираючої дружини Дженни.

- Я покинув кар'єру, щоб повністю сконцентруватися на Дженні. Тепер все моє життя присвячене тому, щоб вона прожила якомога довше. Я вірю, що ця жертва виправдана, - заявив 77-річний Норріс.

Кілька років тому 54-річній Дженні довелося тричі за тиждень пройти дослідження МРТ під час лікування ревматоїдного артриту. Для кращої візуалізації змін їй було введено речовину з важким металом гадолінієм в складі. Через кілька годин після першого дослідження жінка відчула нестерпний жар. З тих пір вона регулярно потрапляє в лікарню з сильними болями в області ребер і в суглобах, утрудненим диханням, тремтінням в тілі і м'язовою слабкістю.

Американський актор Чак Норріс залишив кіно заради помираючої дружини

Поставити діагноз лікарям ніяк не вдавалося. В результаті Дженна сама знайшла свої симптоми в Інтернеті і вирішила, що причиною її стану є саме отруєння гадолінієм.

- Протягом п'яти місяців мені ставили крапельниці з речовиною, яке виводить важкі метали з організму. Мені була потрібна цілодобова допомога медсестер. Чак весь цей час спав поруч зі мною на маленькому дивані і ніколи не йшов з лікарні. Я дуже хотіла жити і молилася тільки про можливість хоча б виростити своїх дітей, - розповіла Дженна.

© знайдено в мережі    

Тисни «Подобається» і отримуй свіжі новини на Facebook: