Британець виставив дружину на аукціон і здивувався запропонованій ціні

Британець виставив дружину на аукціон і здивувався запропонованій ціні

На сайті Ebay.com з'явилося оголошення чоловіка, який пропонував продати свою дружину. Британець був здивований, коли ціна на його дружину злетіла до 65000 фунтів, що перевищує середню вартість автомобіля марки Jaguar.

У своєму оголошенні Саймон О'Кейн перераховує переваги і недоліки дружини, описуючи її так, як зазвичай описують бувший у вжитку автомобіль.

Так, наприклад, перераховуючи достоїнства дружини, він пише: «Задовільний зовнішній вигляд, фарба на кузові добре збереглася». Серед інших достоїнств дружини Кейн зазначає «непогане вміння готувати».

У списку недоліків дружини, за словами британця, той, що «вона часто видає звук, який неможливо прибрати, поки не купиш додаткові аксесуари». А ще «іноді в результаті прийому їжі, яку вона готує, можна потрапити в лікарню».

В цілому ж «це далеко не найгірша модель, яка цілком може стати в нагоді деяким щасливчикам». Він також додає, що «товар не підлягає поверненню».

Причиною продажу дружини є те, що вона не проявила достатньо співчуття, коли Кейн прийшов додому і став скаржитися на здоров'я.

Британець виставив дружину на аукціон і здивувався запропонованій ціні

Кейн отримав безліч цікавих пропозицій. Наприклад, один користувач запропонував йому верблюда в обмін на дружину.

Місіс Кейн спочатку дуже розлютилася, коли побачила, що її продають. Однак потім вона з гумором поставилася до ситуації, тому що це вже не перший раз, коли чоловік влаштовує подібний розіграш. Вона сказала журналістам, що він за це заплатить - купить їй нову брендову сумку.

На жаль, оголошення вже зняли з сайту, проте ЗМІ встигли зробити скріншоти.

© джерело     

Тисни «Подобається» і отримуй свіжі новини на Facebook: