Авіаперевізник відкрив цифровий кіоск, в якому торгують продавці з різних країн світу

Авіаперевізник відкрив цифровий кіоск, в якому торгують продавці з різних країн світу

Німецька авіакомпанія Lufthansa відкрила цифровий промо-кіоск з дистанційними продавцями сувенірів. Все відбувається в режимі реального часу.

Розміщений у Дюссельдорфі кіоск схожий на вендинговий апарат з екраном на передній панелі. На ньому в режимі реального часу транслюються зображення з торгових точок в Гонконзі, Майамі, Нью-Йорку або Токіо. Асортимент — сувенірна продукція, характерна для конкретного міста. Варто дюссельдорфцю вибрати щось на віртуальному прилавку, як цей же предмет з'явиться в лотку видачі.

Кіоск грає роль відеомосту між містами, і промоутер бачить і чує все, що відбувається у Дюссельдорфі, а також може легко взаємодіяти з перехожими. «Я наче джин з лампи, — жартує один із продавців. — Ваше бажання для мене закон».

За задумом творців, такий цифровий атракціон має стимулювати людей до подорожей.ReiseKiosk (в перекладі з німецького «подорож» і «кіоск») перебував у Дюссельдорфі до 5 лютого, а потім і сам відправився в дорогу. Наступна зупинка запланована в Берліні на березневій виставці ITB Berlin 2017.

© джерело     

Тисни «Подобається» і отримуй свіжі новини на Facebook: