Вавилонська рибка - гаджет вставляється у вухо і перекладає на льоту

Вавилонська рибка - гаджет вставляється у вухо і перекладає на льоту

Компанія Waverly Labs пропонує гаджет Pilot, призначений для перекладу розмовної мови на льоту. За задумом творців двоє людей вставлять по навушнику і спілкуватимуться кожен своєю мовою. При цьому кожен з них буде чути переклад відповідей співрозмовника на свою рідну мову.

Гаджет виконаний у вигляді навушника, який вставляється у вухо - точно, як Вавилонська рибка з «Автостопом по галактиці». Компанія обіцяє запустити Pilot цієї осені з підтримкою перекладу з англійської на французьку, іспанську та італійську мови, - і в зворотний бік. Навушники будуть доступні в трьох кольорах.Гаджет виконує функції навушника і мікрофона, та зв'язується по Bluetooth зі смартфоном, де встановлено спеціальний додаток. Компанія стверджує, що їхній пристрій може працювати в оффлайн-режимі. Для двох співрозмовників (і двох пристроїв) достатньо одного смартфона. При цьому перше покоління пристроїв не підтримує більше двох співрозмовників.

При бажанні власник навушників зможе використовувати їх одночасно в обох вухах для прослуховування музики. У майбутньому компанія планує розвинути свій пристрій так, щоб він міг перекладати все, що відбувається навколо вас - наприклад, коли ви опинилися в чужій країні.

Поки компанія обіцяє відкрити попередні замовлення на Pilot з 25 травня за допомогою краудфандінга на платформі IndieGoGo. Очікується, що вартість гаджета складе від $ 129 до $ 179 для бекерів. У роздріб його планують продавати за ціною від $ 250 до $ 300.

Поки що для користувачів гаджетів переклад в режимі реального часу доступний при використанні Google Translate або месенджера Skype - але тільки з онлайн-підключенням.

© джерело     

Тисни «Подобається» і отримуй свіжі новини на Facebook: