Ув'язнений, який втік з в'язниці за допомогою вилки, розважається в Європі і викладає фото в соцмережі

Ув'язнений, який втік з в'язниці за допомогою вилки, розважається в Європі і викладає фото в соцмережі

Маршрут ув'язненого, що втік з в'язниці Балі, поліцейські відновлюють по соціальним мережам, озброївшись усіма геотегами і хештегами, які залишає невловимий Шон Девідсон. Зараз, якщо вірити своїм очам, засуджений за порушення міграційного законодавства прекрасно переміщається в просторі, змінюючи Європу на Південну Африку, про що регулярно повідомляє за допомогою фотографій в Інтернеті. Своїми зухвалими знімками він доводить наглядачів до крайнього обурення. І вони змушені перевіряти кожну геопозіцію, залишену втікачем в своєму акаунті.

Чоловік втік з в'язниці Керобокан кілька тижнів тому, і до цього часу його не вдалося зловити. При цьому замість того, щоб залягти на дно, чоловік публікує фотографії на курортах з різних країн світу і відзначає своє місце розташування. Судячи по знімках, Девідсон вдихає повітря свободи на повні груди на пляжі в Дубаї. На іншому фото утікач передає привіт тюремникам з нічного клубу в Амстердамі.

Шона Девідсона засудили за порушення міграційного режиму та засудили до одного року позбавлення волі. І втік він всього лише за місяць до закінчення терміну. Разом з ним в'язницю покинули ще троє - громадянин Болгарії Димитр Ілієв, Саєд Мохаммед Саїд з Індії і житель Малайзії Ті Коко Кінг. Двох спіймали. Втечу злочинці скоїли немов за сценарієм з фільму - влаштували підкоп. За допомогою вилки вирили тунель.

Девідсон постійно скаржився на умови в індонезійській в'язниці. Говорив, що камери переповнені, там сидять і особливо небезпечні злочинці. Разом з цим він піднімав рейтинг власної сторінки в соціальних мережах. Перебуваючи за ґратами, постив фото з сумним виразом обличчя, показував, як він займається спортом, і давав інтерв'ю.

У соціальних мережах вже навіть з'явився фан-клуб втікача. Користувачі роблять репости його знімків і відео. На кожну публікацію змушені реагувати і правоохоронці. Як тільки з'являється нова фотографія, німецькі правоохоронці відразу ж виїжджають з перевіркою. Але не знаходять ніяких слідів Девідсона. Є версія, що ці позначки на карті - спроба австралійця заплутати поліцейських. І чекіниться не він, а його спільник.

© знайдено в мережі    

Тисни «Подобається» і отримуй свіжі новини на Facebook: