Російський робот за 12 млрд виявився іграшкою LEGO

Російський робот за 12 млрд виявився іграшкою LEGO

Черговий фінансовий скандал розгорається в Росії навколо візиту прем'єр-міністра країни Дмитра Медведєва в Новгородську область. Там він взяв участь у виїзному засіданні президії Ради при президенті РФ з модернізації економіки та інноваційного співробітництва.

Все б виглядало цілком пристойно, якби не самі "російські інновації", які тут же продемонстрували прем'єру любителі пиляти державний бюджет на різні "нанотехнології". Зокрема, Дмитру Медведєву показали "інноваційного вітчизняного робота" в формі слона, видавши його за російську розробку. Фото, де голова уряду з серйозним виглядом розглядає чудо науки і техніки, навіть потрапило в державні ЗМІ з заголовком "Дмитро Медведєв захоплений інновацією на 12,5 млрд".

Однак "бойового слонопотама" дуже скоро розпізнали пильні блогери. Це виявився імпортний дитячий конструктор LEGO Education Mindstorms EV3 45560, призначений для навчання дітлахів основам робототехніки. Продається він і в Росії, де вартість іграшки становить 7999 рублів.

Російський робот за 12 млрд виявився іграшкою LEGO
Дитячий конструктор Lego Brainstorm

Продавці уточнюють, що конструктор призначений "для хлопчиків і дівчаток у віці від 10 років". Відзначимо, що "хлопчикові" Дмитру Медведєву вже 51 рік, так що обмеження європейського виробника він не порушив, а іграшкою залишився задоволений настільки, що навіть не проти виділити на подальшу "розробку" 12,5 мільярда рублів з державного бюджету Росії. Саме таку суму, за словами прем'єра, планується витратити "на фінансування національної технологічної ініціативи".

© джерело     

Тисни «Подобається» і отримуй свіжі новини на Facebook: