Чоловік з ескорту надіслав до Ватикану тисячу сторінок досьє на священиків-геїв

Чоловік з ескорту надіслав до Ватикану тисячу сторінок досьє на священиків-геїв

В Італії чоловік, що працює в ескорті, склав і адресував Ватикану досьє в 1,2 тисячі сторінок, в якому містяться докази гомосексуальності 36 італійських священиків і шести семінаристів. Про це повідомляє Daily Mail.

Документ, в якому, крім іншого, представлене ​​листування в месенджері WhatsApp, був складений чоловіком на ім'я Франческо Маніакапра (Francesco Mangiacapra). Він заявив, що розкрив компромат на священнослужителів, тому що не міг більше терпіти лицемірство з їхнього боку.

У Ватикан досьє направили з єпархії архієпископа Неаполя. За інформацією видання, на сайті єпархії кажуть, що жоден з фігурантів документа не перебував на службі в місті. У той же час повідомляється, що місцевий архієпископ прийняв рішення оприлюднити документ, щоб «ті, хто оступився заплатили за свої помилки».

Автор досьє стверджує, що жоден зі священиків-гомосексуалістів не вступав в інтимний зв'язок з неповнолітніми, а тому вони не можуть кримінально переслідуватися. «Ми говоримо про гріхи, а не про правопорушення», - написав Маніакапра.

© джерело     

Тисни «Подобається» і отримуй свіжі новини на Facebook: