Росія для сумних. Жителя Рязані арештували за посмішку в автобусі

Росія для сумних. Жителя Рязані арештували за посмішку в автобусі

У Рязані (Росія) на місцевого жителя склали адміністративний протокол за те, що він посміхався в автобусі незнайомим людям. За рішенням Радянського районного суду він повинен буде заплатити штраф у розмірі 1000 рублів.

Інцидент стався ще 22 грудня, але місцеві ЗМІ повідомили про нього тільки зараз. Чоловік їхав у автобусі і посміхався попутникам, через що у нього стався конфлікт з одним з них. На одній із зупинок той запропонував "вийти поговорити" і "відповісти за либу", в цей же час кондукторка привернула увагу патруля, що проходив неподалік. Поліцейські затримали саме усміхненого городянина, вважаючи його причиною конфлікту.

Насамперед правоохоронці запідозрили, що чоловік знаходиться в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння, проте в ході огляду це не підтвердилося. На допиті у нього цікавилися приводами для гарного настрою - поліцейські припускали такі варіанти, як народження сина чи сімейне свято, однак на всі питання відповідь була негативною. У протоколі в результаті вказали, що затриманий "безпідставно перебував у піднесеному настрої і тим самим порушив громадський порядок". Суд визнав рязанця винним в порушенні статті 20.1 КоАП.

© джерело     

Тисни «Подобається» і отримуй свіжі новини на Facebook: