Страшна тварюка, що наводили страх на жителів Кракова, виявилася круасаном

Страшна тварюка, що наводили страх на жителів Кракова, виявилася круасаном

Днями мешканці одного з багатоповерхових будинків польського Кракова зіткнулися з воістину лавкрафтіанським жахом. Люди помітили на дереві поряд з будинком таємничу тварину, яка не ворушилася, але виглядала настільки загрозливо, що мешканці боялися відкривати вікна - раптом таке створіння залізе в квартиру.

Довелося викликати рятувальників. Прибулі фахівці з обережністю зняли тварину з дерева - виявилося, що кілька днів жителів тероризував круасан.

Як повідомляє BBC, все почалося з того, що на телефон служби порятунку тварин в Кракові надійшов тривожний дзвінок. На тому кінці дроту жінка розповіла, що на дереві поряд з її будинком сидить страшна істота і наводить жах на всі околиці. Пані була так налякана, що не могла навіть нормально описати цю тварюку. Вона сказала, що істота коричнева, і люди так бояться її, що не відчиняють вікна вже кілька днів.

На питання про те, на що найбільше схоже це тварина, дама відповіла, що на «лагуну». Рятувальник припустив, що вона, можливо, мала на увазі ігуану. Після короткої розмови жінка уточнила, що тварина не ворушиться і взагалі-то тепер вона швидше нагадує гніздо шершнів. Спантеличені рятувальники виїхали на виклик, очікуючи побачити щось справді незвичайне - частково, так і вийшло.

На місці рятувальники побачили, що тварина насправді виглядала дивно: коричнева, без кінцівок і голови, вона швидше нагадувала величезного слимака. Піднявшись на дерево, вони розгледіли тварюку поблизу - це був звичайний круасан, який хтось викинув з вікна. Круасан зняли з дерева і викинули в смітник. Більше жителям ніщо не загрожує.

© знайдено в мережі    

Тисни «Подобається» і отримуй свіжі новини на Facebook: