Москва заборонила посольствам США і Чехії наймати на роботу росіян

Москва заборонила посольствам США і Чехії наймати на роботу росіян

Посольствами США і Чехії в Москві буде заборонено наймати російських громадян, оскільки прийом росіян на роботу є елементом вербовочної роботи, заявила офіційний представник МЗС Марія Захарова.

«Що стосується США, (є) дуже цікава деталь, яку втрачають з поля зору. Справа в тому, що, коли американці наймають серед громадян тієї країни, де відкрито їх посольство, до складу своєї команди, вони відразу ставлять таку умову-пропозицію у вигляді видачі посвідки на проживання, а потім і видачі громадянства. У поєднанні з зарплатою, виплатою бонусів, це можна кваліфікувати в тому числі як елемент вербовочної роботи, цікавою і гнучкою», - сказала Захарова в ефірі телеканалу« Росія 1 », передає РІА «Новини».

Як зазначила дипломат, «люди, які приходять працювати як би за трудовими угодами, починають працювати на свою майбутню державу, а від якості виконуваної ними роботи залежить, який статус вони в своїй майбутній державі отримають». «Тепер ні у США, ні у Чехії такої можливості наймати людей серед громадян нашої країни на роботу до себе в посольство - немає», - додала вона.

© джерело     

Тисни «Подобається» і отримуй свіжі новини на Facebook: