OpenAI випустила програму ChatGPT для iOS. Незабаром з'явиться і для AndroidБезкоштовний додаток синхронізує історію розмов, працює на айфонах та айпадах, є функція голосового керування на базі моделі розпізнавання мовлення OpenAI Whisper. Першими доступ до програми отримають користувачі США, жителі інших країн — «найближчими тижнями». В Україні на разі додаток недоступний.

Поява ChatGPT для iOS відбулася несподівано для всіх, але не викликає подиву з огляду на високу популярність чатбота зі штучним інтелектом. За неофіційними підрахунками, не підтвердженими OpenAI, лише за два перші місяці ChatGPT залучила 100 млн користувачів. Незважаючи на те, що чатбот був випущений як експеримент, йому швидко знайшли застосування від написання студентських рефератів до комерції.

У лютому компанія стала пропонувати преміальну передплату, ChatGPT Plus, яка дає пріоритетний доступ та переваги новітньої версії мовної моделі GPT-4.

Досі найпростіший спосіб поговорити з ChatGPT був через веб-версію або через додаток Microsoft Bing. Але поява офіційної програми напевно переманить частину користувачів у Microsoft, яка використовує чатботи для того, щоб підвищити популярність браузера Edge. Також офіційний додаток ChatGPT має покласти край потоку спаму та шахрайських додатків, які нібито пропонують мобільний доступ до чату.

При цьому у мобільного чата залишаться ті ж проблеми, що й у веб-версії. До них належать і схильність вигадувати інформацію, видаючи її за факти, та загроза приватності. OpenAI лише недавно надала користувачам можливість зробити бесіду з ChatGPT конфіденційною, а на головній сторінці програми все ще висить попередження не розголошувати йому секретну інформацію.

Нещодавно керівник OpenAI Сем Альтман вперше виступив перед комісією Сенату США і домігся від них похвали за готовність до співпраці. Альтман повторив, що його «найбільший страх, що ми — галузь, технологія, індустрія — завдамо світові істотної шкоди». І погодився, що необхідно сформувати набір стандартів, вимоги для незалежного нагляду та урядову агенцію, яка займатиметься регулюванням цієї сфери.

© знайдено в мережі    

Тисни «Подобається» і отримуй свіжі новини на Facebook: