Невідомий у латексі тероризує людей на заході Великобританії! А ви б злякалися?

Невідомий у латексі тероризує людей на заході Великобританії! А ви б злякалися?

Британці все частіше розповідали у 2023 році про зустріч із «Сомерсетським кавалером» — невідомого чоловіка в латексі, який викликав багато занепокоєння в деяких районах країни.

До поліції району Сомерсет — і багатьох інших на заході Великобританії — все частіше надходять скарги щодо підозрілої фігури людини в латексі. Так званий Сомерсетський кавалер, як прозвали, ймовірно, чоловіка в страшному костюмі, який викликав занепокоєння в сільських місцевостях країни, з'явився в полі зору журналістів приблизно в 2018 році. Кріс Джексон, голова парафіяльної ради одного з сіл, сказав: «У нас змішані почуття. Люди турбуються, що можуть зустріти його пізно вночі. Але є також і співчуття тому, що ця людина може мати проблеми».


Елементи одягу, які вилучили у 32-річного підозрюваного, який підтвердив у суді, що він був тією самою людиною в масці. Проте чоловік зазначив, що він не був саме «Сомерсетським кавалером»
Avon та Somerset Police/PAТаємничий чоловік у латексі


Британка Келлі, яка працює в магазині неподалік одного з притулків «Сомерсетсткого кавалера», сказала місцевим журналістам: «Декого він лякає. Особливо темними зимовими ночами. У цих селах багато сімей із дітьми. Для них це занепокоєння. Це фетиш?». Її колега Наталі додала: «Це моторошно. Я пробігла б кілометр, якби побачила його. Але інша місцева жінка, Ребекка, наполягала на тому, що він нешкідливий і потребує допомоги, а не покарання».

Так, з роками випадки у Сомерсеті привернули увагу всієї країни, а згодом і всього світу. Західні журналісти опублікували історію із заголовком: «Виродок, одягнений у чорний костюм, тероризує британське село». Деякі британські підприємці почали виготовляти футболки, толстовки та гуртки із зображенням «Сомерсетського кавалера». У жовтні 2022 року один британський підліток розповів про свою зустріч із «Сомерсетським кавалером», який нібито був у «блискучому одязі» і раптово «плюхнувся на землю і говорив мовою демонів».


«Сомерсетський кавалер»У травні 2023 року британці двічі бачили чоловіка, що відповідає опису того самого кавалера. Вдруге, 9 травня, чоловік у масці та темному одязі вискочив перед автомобілем, яким керувала жінка, на Аккомедмент-роуд у Бледоні. Правоохоронці прибули на місце за три хвилини.

Чоловіком виявився Джошуа Хант з фермерської сім'ї в Клаверхемі. Його виступ у суді привернув увагу багатьох журналістів, які писали, що таємниця нарешті «викрита». Очікуючи суду за порушення громадського порядку, Хант у липні 2023 року постав перед судом.

Джошуа Хант з Клаверхема
Джошуа Хант з Клаверхема /
Avon та Somerset Police/PA


Суддя наказала Ханту не носити ніяких масок на вулиці, якщо це не потрібно за медичними показаннями, а також не носити і не мати при собі чорний універсальний одяг або чорний одяг, що облягає, в громадських місцях з 9 вечора до 6 ранку. Хант визнав провину, але не визнав, що він - той самий "Сомерсетський кавалер".

© знайдено в мережі    

Тисни «Подобається» і отримуй свіжі новини на Facebook: