Школа захищає розпилення перцевих балончиків на учнів у класному проекті (відео)

Школа захищає розпилення перцевих балончиків на учнів у класному проекті (відео)

Середня школа Огайо захищає своє рішення обприскати групу учнів 11-го класу перцевим спреєм. Там сказано, що це був урок користування засобами захисту і наслідків від їхнього використання.

Інцидент стався минулого тижня в середній школі Барбертон у Барбертоні, приблизно за 40 миль на південь від Клівленда.

Під час заняття з права та громадської безпеки викладач змусив студентів вишикуватися біля стіни та бризнув в обличчя одного за одним перцевим балончиком.

У школі кажуть, що учні добровільно зголосилися взяти участь у заході, і їхні батьки погодилися.

«Для того, щоб брати участь у добровільній вправі, учні повинні були мати дозвіл і згоду батьків», — сказала інспектор міської школи Барбертон Патрісія Клірі.

Тим не менш, відео викликало в Інтернеті всілякі потрясіння.

Студентка Медісон Гарленд розповіла філії CNN WJW, що спочатку відео здавалося смішним, але зрештою стало незручним для перегляду.

«Це тривало, а люди продовжували кричати», – сказала вона. «Я кажу: «Це не так смішно… це недоцільно».

Дві з половиною хвилини показують одну дівчину, яка кричить: «В моїх очах ніби вулкан!» Інші закривали очі, згинаючись від болю.

«Цього вчителя слід звільнити за його роботу #firethisteacher», — написав Хосе Бенітез у розділі коментарів до опублікованого в Інтернеті відео.

Клірі підтримує волонтерську діяльність.

За її словами, класний керівник – колишній начальник поліції. Також були присутні інші шкільні вчителі. А відео знімав один з батьків, який дав згоду на це доручення.

У листі дозволу інструктор сказав, що проект є «частиною нашого навчання оборонній тактиці, яке ми висвітлювали цього року».

«Я познайомлю студентів із застосуванням та дією такого засобу захисту як «перцевий балончик». … Це спричинить подразнення та печіння в очах і області носа приблизно від 30 хвилин до 1 години.

Це контрольований і безпечний досвід для студентів, який є абсолютно добровільним».


А ви б дозволили вчителеві провести такий показ з вашою дитиною?


© знайдено в мережі    

Тисни «Подобається» і отримуй свіжі новини на Facebook: