Канадські пенсіонери перестануть отримувати безкоштовне пиво

Канадські пенсіонери перестануть отримувати безкоштовне пиво

Протягом багатьох десятиліть, пивоварна фірма Labatt, один з двох головних пивоварних заводів в Канаді, забезпечує своїх працівників, що виходять на пенсію - увага! - безкоштовним пивом на все життя!

Кількість безкоштовного пива, яке отримують пенсіонери, залежить від того, де вони живуть.

На заводі Labatt в Лондоні (Онтаріо) пенсіонери отримують на рік вісім ящиків пива по 24-пляшки в кожному. Працюючі ж співробітники отримують такий же безкоштовний ящик кожні два тижні плюс бонусні ящики на Різдво, мабуть, замість індички, а також на День Канади.

А в Едмонтоні (Альберта) пенсіонери отримують безкоштовний 24-пляшковий ящик пива щотижня! 1248 пляшок пива на рік або більше, ніж 3 пляшки на день! Безкоштовно! Зовсім непогано.

Так було. І ось тепер цьому пивному достатку приходить кінець, принаймні для пенсіонерів.

Представник Labatt повідомив, що трудові договори не потребують того, щоб підтримувати довічне заповнення пивом холодильників працівників, які вийшли у відставку.

При цьому безкоштовне пиво для діючих працівників, на відміну від пенсіонерів, буде як і раніше видаватися і надалі, до тих пір, поки вони є співробітниками фірми.

Пенсіонер Ларрі Іннанен, який був виконавчим віце-президентом і головним юрисконсультом в компанії Labatt, сказав, що пенсіонерам повідомили про те, що таке рішення прийнято для скорочення витрат компанії.

Ларрі додав, що кінець епохи безкоштовного пива не був несподіванкою для пенсіонерів. Але вони все одно були розчаровані.

"Це велика втрата для всіх колишніх співробітників", - сказав Ларрі. "Це дуже багато значило для нас!"

© джерело     

Тисни «Подобається» і отримуй свіжі новини на Facebook: