В Барселоні відкрився перший в Європі бордель з секс-ляльками

В Барселоні відкрився перший в Європі бордель з секс-ляльками

В Барселоні 27 лютого відкрився перший в Європі публічний дім з силіконовими ляльками замість жінок, повідомляє The Local.

Бордель, який називається «Люмідоллс» (Lumidolls), знаходиться в центрі міста. Година з кожною з ляльок обійдеться в 80 євро. Всі вони виготовлені з термопластичного еластомеру, тому, запевняють господарі закладу, різниці в відчуттях від дотику до ляльки і живої жінки не буде.

Головною перевагою свого закладу перед традиційними борделями власники «Люмідоллс» називають повну свободу дій клієнта: він може втілювати будь-які фантазії без втрат в глибині відчуттів. Поки що у закладі всього чотири «працівниці», одна з них нагадує дівчину з японських аніме, інші наділені європейським, азіатським і африканським типом зовнішності.

В Барселоні відкрився перший в Європі бордель з секс-ляльками

Для відвідувачів готують спеціальні приміщення з приглушеним світлом. Після чергового візиту гостя лялька ретельно дезінфікується для наступного клієнта. Компанія обіцяє повну анонімність і комфорт.

Секс-ляльки з термопластичного еластомеру поступово набувають популярності по всьому світу, навіть незважаючи на високу вартість. Низькоякісна штучна жінка з подібного матеріалу обійдеться покупцеві приблизно в 250-300 євро.

Проституція в Іспанії не є протизаконною, проте на представниць секс-індустрії накладаються штрафи при недотриманні встановлених правил, наприклад, при роботі поблизу шкіл.

© джерело     

Тисни «Подобається» і отримуй свіжі новини на Facebook: