Пост в Facebook допоміг киянину знайти викрадений Range Rover

Пост в Facebook допоміг киянину знайти викрадений Range Rover


Киянин опублікував в Facebook прохання допомогти з пошуком викраденого джипа. Через два дні завдяки шести тисячам репостів і випадковому незнайомцеві машина знайшлася.

У неділю 41-річний викладач банківської справи Костянтин Ваганов виявив, що вночі з парковки біля будинку на Оболоні викрали його автомобіль - оснащений системою сигналізації позашляховик Range Rover. Костянтин відразу повідомив про викрадення в поліцію, після чого розмістив на своїй сторінці в Facebook пост з проханням повідомити йому, якщо хтось побачить його машину.

Через два дні з Костянтином зв'язався незнайомий чоловік, який представився Тарасом, і повідомив, що впізнав викрадений джип на парковці біля свого офісу на Харківському шосе, що на іншому кінці міста. Тарас витратив півдня, щоб додзвонитися до господаря машини, а потім ще чотири години чатував джип на парковці до приїзду поліції.

Костянтин повідомив, що чоловік відмовився від будь-якої винагороди. Машина в даний момент знаходиться на штрафмайданчику, поліція проводить слідчі дії.

Костянтин розповів, що у нього не виявилося навіть спільних знайомих з чоловіком, він випадково побачив його пост в стрічці. А таких було чимало - за два дні пост набрав більше шести тисяч репостів.

© джерело     

Тисни «Подобається» і отримуй свіжі новини на Facebook: