З понеділка Польща призупиняє малий прикордонний рух з Україною

З понеділка Польща призупиняє малий прикордонний рух з Україною

Польща тимчасово призупиняє малий прикордонний рух між Україною та Польщею в частині, що стосується в’їзду та перебування на території Польщі мешканців прикордонних районів України, у яких є дозволи, видані відповідними органами Республіки Польща.

Про це сказано на сайті Державної прикордонної служби Польщі.

Як повідомила керівник консульського відділу посольства України в Польщі Світлана Криса, Польща призупинила малий прикордонний рух для українців через проведення саміту НАТО.

«Причиною призупинення польська сторона назвала проведення саміту НАТО, а також проведення світових днів молоді у Кракові, які триватимуть до 2 серпня. Відповідно період заборони триватиме від 4 липня до 2 серпня», – сказала вона.

Відповідно до дипломатичної ноти Міністерства закордонних справ Польщі польська сторона призупиняє застосування статті 3 пункту 1 Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про правила місцевого прикордонного руху (затверджено Постановою КМУ N139 (139-2009-п) від 25.02.2009).

«Відповідно до цього, в ніч з 03 на 04 липня 2016 року з 01:00 за київським часом громадяни України, які перетинали кордон з Польщею за спеціальними дозволами в рамках малого прикордонного руху, зможуть перетнути кордон тільки на загальних підставах та документах визначених польською стороною (паспортні документи та віза)», – сказано у повідомленні Держприкордонслужби.

ДПС просить врахувати цю інформацію перед плануванням поїздок за кордон зазначеній категорії громадян.

© джерело     

Тисни «Подобається» і отримуй свіжі новини на Facebook: