В Австралії пройшов рибний дощ (відео)

В Австралії пройшов рибний дощ (відео)

Після тривалої посухи в австралійському місті Уїнтон пройшов довгоочікуваний дощ, але разом з краплями води з неба посипалась риба.

9 березня в місті Уїнтон (австралійський штат Кінсленд) випало 120 мм опадів: це виявився найбільш вологий березневий день з 1994 року і перший дощовий за багато минулих тижнів. При цьому з неба падала не тільки вода: безліч невеликих риб обсипали пасовище, розташоване в 70 кілометрах на північний захід від міста. Між тим поблизу немає ніяких водойм. Для Уїнтона взагалі характерний вкрай посушливий клімат: середня температура в березні тут становить +35 ºC, протягом цього місяця опади випадають не частіше чотирьох разів.

Про незвичайне природне явище повідомляє Daily Mail. Користувачі соцмереж розповіли виданню, що знайдена ними риба схожа на окуня.Вчені нагадують, що дощі з риб і інших представників фауни хоч і є рідкісним метеорологічним явищем, але зустрічаються в багатьох країнах в різний час. Правда, точна причина цього не встановлена. Багато вчених вважають, що водяні смерчі здатні переносити тварин завдяки депресії в смерчі і силі вітру.

За свідченнями очевидців, найчастіше з неба разом з дощовими краплями падають птахи, риби і жаби, але бувають і досить екзотичні опади. У січні 1877 в Мемфісі (США) був зареєстрований дощ зі змій, в 1978 році в Австралії йшов дощ з креветок, в Аргентині в 2007 році дощ приніс павуків, а в Луїзіані (США) - черв'яків.

© джерело     

Тисни «Подобається» і отримуй свіжі новини на Facebook: