Вболівальнику скинулись на пиво мільйон доларів

Вболівальнику скинулись на пиво мільйон доларів

Футбольний фанат попросив на пиво під час ТВ-трансляції. Грошей прийшло так багато, що він вирішив їх витратити на допомогу хворим дітям.

Під час футбольного матчу студентського чемпіонату США, уболівальник на ім'я Карсон Кінг підняв над головою забавний плакат з написом "[Мої] запаси [пива марки] Busch Light потребують поповнення", вказавши на плакаті акаунт в платіжній системі Venmo. Несподівано оператори направили камеру на Кінга, і напис вболівальника побачили всі ті, хто дивився матч на федеральному каналі ESPN.

Буквально через кілька хвилин американець почав отримувати повідомлення про надходження на його рахунок грошей. Через півгодини у нього було близько 400 доларів. Після того, як "сотні почали перетворювати в тисячі", Кінг прийняв рішення, що отримані гроші він відправить до дитячої лікарні Stead Family.

Вчора уболівальник оголосив, що зібрав понад мільйон доларів. Збір грошей продовжено до кінця місяця. Всі гроші він передасть лікарні, однак собі все-таки залишить 15 доларів на покупку упаковки пива.

© знайдено в мережі    

Тисни «Подобається» і отримуй свіжі новини на Facebook: