Незважаючи на майже безкоштовне весілля, наречена хоче продавати гостям алкоголь

Незважаючи на майже безкоштовне весілля, наречена хоче продавати гостям алкоголь

Весілля - справа дорога. Але одна майбутня наречена пішла на всі крайності, щоб не виходити за рамки бюджету, в тому числі, стягуючи з гостей плату за напої. У пості на Reddit вона пояснила, що це спосіб «відшкодувати витрати». Вона також сказала, що звернулася за порадою до Reddit так як одна з її подружок сказала, що це «неймовірно без смаку».

Майбутній нареченій вдалося організувати багато безкоштовно, включаючи місце, їжу і музичну групу. Але вона та її наречений вирішили покрити інші витрати, «роблячи касу» і продаючи напої за «помірними цінами».

Пояснюючи це рішення, жінка написала: «Ми одружуємося в наступному році, і, як і багато людей нашого віку... намагаємося зробити наше весілля якомога дешевшим. Так, наприклад, ми проводимо церемонію і прийом на фермі мого дядька (безкоштовно), мій хороший друг з коледжу, який володіє ресторанним бізнесом, погодився зробити наше харчування безкоштовним як весільний подарунок, і хороші друзі нареченого, музична група, буде грати на нашому весіллі безкоштовно в якості весільного подарунка. Ми отримали моє плаття та його костюм від Goodwill (благодійність) і змінили їх. За все, ми заплатимо менше 2 тисяч доларів за наше весілля.

Тепер переходимо до алкоголю. У нас середнє весілля (150 осіб - у нас купа друзів і сім'ї з усього світу), і ідея оплати всю цю випивку викликає у нас стрес. Це буде не менше 1 тисячі доларів. Ми подумали про це і вирішили попросити гостей платити за неї. Ми вирішили, що зможемо купити випивку і заплатити одному з моїх двоюрідних братів за те, що він буде барменом на ніч, і ми зрозуміли, що, можливо, зможемо відшкодувати деякі з наших витрат на весілля, стягуючи помірні ціни на напої - безпрограшний варіант!»


Вона продовжила: «Ми були налаштовані на цю ідею, поки я не поділилася нею з однією з моїх подружок нареченої, і вона вийшла з себе і сказала, що це буде неймовірно без смаку. Мене це трохи спантеличило. Я подивилася онлайн, і бари на весіллях досить поширені. Здається, смішно платити, щоб всі напилися. Думки моїх інших друзів та сім'ї розділилися, і я починаю замислюватися, чи не є це насправді помилкою».

Однак, користувачі Reddit виявилися вражені її планами.

Один чоловік написав: «Як у тебе 150 друзів?»

Інший прокоментував: «Якщо ви хочете велике весілля, не будьте скупердяями».

Третій поділився: «Немає нічого поганого в касі на такому весіллі, але отримувати прибуток з гостей це жесть».

«Я ненавиджу, коли люди хваляться тим, як мало вони витратили, тому що вони отримали все безкоштовно. У неї все ще велике дороге весілля, просто за рахунок безкоштовної праці її друзів».

І п'ятий додав: «Отже, ви вже заощадили купу грошей, і хочете, щоб гості заплатили за 2 тис. фунтів які ви витратили? Це жесть. Які ж ви скупердяї».

© джерело     

Тисни «Подобається» і отримуй свіжі новини на Facebook: