Як живе чоловік з найбільшим в світі пенісом (48 см)

Як живе чоловік з найбільшим в світі пенісом (48 см)

Шлях Роберто Кабрери: боротьба за славу, здоров'я та повноту життя.

52-річний мексиканець Роберто Есківель Кабрера (Roberto Esquivel Cabrera) - вважається власником найбільшого пеніса в світі, довжина якого становить 48 см. Кабрера пишається цим, відзначаючи, що це досягнення є гідним Книги рекордів Гіннесса.Однак, лікарі ж, навпаки, стурбовані настільки значними розмірами статевого члена Роберто і неодноразово пропонували мексиканцю пройти операцію по зменшенню пеніса.

Доктор Хесус Давид Салазар Гонсалез пояснює, що зараз можна провести операції по зменшенню пеніса - така операція не завдасть шкоди здоров'ю, проте дозволить чоловікові вести нормальне статеве життя і стати батьком.Проте Кабрера відмовляється від такого варіанту. У своїх інтерв'ю він зізнається, що від молодості займався збільшенням свого статевого члена, розтягуючи його за допомогою обважнювачів. Це зробило його знаменитим, але також призвело до серйозних проблем зі здоров'ям та повсякденними життєвими обмеженнями.

Він не готовий відмовитися від слави і популярності навіть в обмін на можливість займатися сексом. Секс для Кабрери недоступний: не існує презервативів відповідного розміру, а крім того пеніс чоловіка занадто товстий, що робить статевий акт неможливим. За все життя він зробив дві спроби зайнятися сексом - обидва рази закінчилися невдало.Зараз у Роберто чимало проблем зі здоров'ям: він страждає від частих інфекцій сечовивідних шляхів, а щоб уникнути натертостей і пошкодження шкіри, змушений використовувати спеціальні бинти. Чоловік може спати тільки на спині, а під пеніс підкладає спеціальну подушку.

У Роберто виникли проблеми з працевлаштуванням - йому не підходить стандартна уніформа, так як він просто не може натягнути штани вище колін. Великий пеніс заважає йому швидко ходити і бігати. Уряд визнав чоловіка інвалідом, що дозволило йому регулярно отримувати допомогу, за рахунок якої він і живе.

"Я нічого не можу робити, я не можу працювати, я інвалід, тому я хочу, щоб влада офіційно визнала мене інвалідом і надала мені підтримку. Також, я хочу потрапити в книгу Гіннеса, щоб отримати визнання", - додав він

Все це, однак, не спонукало чоловіка погодитися на операцію по зменшенню статевого члена - він упевнений, що ще зустріне підходящу жінку, а крім того замислюється про кар'єру.Що стосується світового рекорду, то комісія книги рекордів Гіннеса не поспішає оголошувати його пеніс найдовшим, заявляючи, що майже 33 см його статевого органу це просто шкіра

На доказ своїх слів, Роберто навіть зробив рентгенівський знімок своєї мужності. "Подивіться, де він знаходиться, він досягає набагато нижче колін", - сказав РобертоВаги показали, що його пеніс важить 2 фунта, або 907 грам.

Через свою особливість Роберто живе один і змушений прибирати сміття, щоб прогодувати себе.

На даний момент, чоловіком з найдовшим пенісом в світі офіційно вважається Джон Фелкон, довжина статевого органу якого дорівнює 24 см в спокійному стані і 34,5 см в ерегованому.

Американець упевнений, що його опонент — шахрай, і вдавався до обману. Фелкон стверджує, що мексиканець спеціально не вдавався до процедури обрізання крайньої плоті.

«Чоловік явно розтягував свою крайню плоть, і це виглядає жалюгідно. Не має значення, наскільки у нього довгий член, ніщо не змінить того, що я теж рекордсмен», - розповів Фелкон.

Незважаючи на свої труднощі, Кабрера вірить у майбутнє і мріє про зустріч зі спільнотою, де його приймуть таким, який він є, і де він зможе знайти розуміння та підтримку. Його історія - це запрошення до роздумів про природу слави, гідності та повноти життя в сучасному світі.Життя Роберто Кабрери - це не лише історія про неймовірні анатомічні параметри, але й історія про те, як він укладається в суспільство і бореться за свої права та гідність у світі, де норми і стандарти часто визначають життя людей. Його історія - це приклад того, як слава може мати свою ціну, а боротьба з власними обмеженнями може стати найбільшим випробуванням у житті.

© знайдено в мережі    

Тисни «Подобається» і отримуй свіжі новини на Facebook: