Піддон для взуття своїми руками (фото)

Піддон для взуття своїми руками (фото)


Піддон для взуття в передпокої виручить в дощові та снігові дні. Часто господині виділяють зону в прихожій для мокрого взуття і розстеляють там ганчірку, що, погодьтеся, виглядає не завжди естетично і красиво. Сьогодні можна придбати спеціальні гумові або пластикові піддони для взуття, однак і на них видно брудні розводи і патьоки. Пропонуємо дуже простий спосіб як удосконалити фабричний піддон для брудного взуття за допомогою річкової гальки.

Необхідні матеріали та інструменти:
  • гумовий або пластиковий піддон для взуття (також може підійти кухонний піднос з високими стінками, дерев'яний ящик, металева коробка тощо);
  • річкова галька (гравій, каміння для акваріума, декоративне каміння для саду та ландшафтних робіт, скляні кульки)
  • опціонально - клей або вапняний розчин для фіксації каменів.


Припустимо, у вас є готовий гумовий піддон для взуття з рифленою поверхнею, але вам не подобаються брудні патьоки на ній і необхідність постійно мити піддон. Тоді рішення з річковою галькою стане ідеальним варіантом!
Піддон для взуття своїми руками (фото)


Весь хід роботи можна описати кількома словами - просто насипте в піддон каміння!
Піддон для взуття своїми руками (фото)


Якщо немає фабричного піддону для брудного взуття, ви можете пошукати будь-яку форму з невисокими стінками - від дерев'яного ящика до кухонного підносу. В якості наповнювача ви можете придбати в магазинах будь-які декоративні камені невеликого розміру, річкову гальку або гравій.
Піддон для взуття своїми руками (фото)


Піддон попередньо краще помити. Потім акуратно насипте шар гальки і вирівняйте його. Готово! Тепер бруд з взуття буде стікати на піддон через камінці, які і замаскують патьоки. Хоча, звичайно ж, бажано хоч іноді промивати проточною водою і піддон, і камені.
Піддон для взуття своїми руками (фото)


Також є варіант камені не просто насипати, а приклеїти їх до піддону клеєм або занурити в будівельний розчин. Таким чином камінці не будуть випадати на підлогу при необережному русі чобітьми або під час миття піддону під краном.

© джерело     

Тисни «Подобається» і отримуй свіжі новини на Facebook: