Пісні ONUKA стануть саундтреком до фільму про Чорнобильську катастрофу

Пісні ONUKA стануть саундтреком до фільму про Чорнобильську катастрофу

Композиції зі свіжого міні-альбому проекту Нати Жижченко будуть використані як звукова доріжка до фільму про Чорнобильську трагедію. Над створенням документальної стрічки працює команда Управління журналістських проектів телеканалу 1+1, а її автором стала ведуча та журналіст Світлана Усенко.

«Цим фільмом ми хочемо не лише вшанувати пам’ять загиблих внаслідок Чорнобильської трагедії, а й показати те, що довгі роки було сховано від очей суспільства. Ми розкажемо правду та покажемо ту сторону подій, про яку не прийнято говорити», – розповіла Світлана.

Нагадаємо, на створенння міні-альбому «Vidlik» Нату надихнула Чорнобильська катастрофа і її вплив на життя України та навколишніх країн, що постраждали від аварії.

«Тема Чорнобиля цікавила мене з глибокого дитинства. Скільки себе пам’ятаю, це слово постійно лунало у нас вдома. Одна з причин такої пильної уваги пов’язана з тим, що мій тато був одним з ліквідаторів наслідків аварії на АЕС. Навіть моя дипломна робота в Інституті була присвячена впливу Чорнобильської катастрофи на культуру Полісся», – розповіла фронтвумен ONUKA.

За словами співачки, вона регулярно відвідує Зону відчуження, де знаходить натхнення та нові ідеї для творчості.

«Я виношувала нові пісні дуже довго, мені хотілося вкласти в них максимум. Мені здається, проблема Чорнобиля як і раніше дуже актуальна, незважаючи на те, що в суспільстві та в ЗМІ вона давно відійшла на периферію. По-справжньому пам’ятають про це тільки люди, яких це торкнулося особисто. Ті, хто втратив своїх близьких або був змушений переїхати з рідного дому. Якщо ONUKA своєю музикою зможе нагадати про цю надзвичайно важливу в нашій історії подію і змусити людей по-новому поглянути на неї, я буду щаслива», – зазначила Ната.

© джерело     

Тисни «Подобається» і отримуй свіжі новини на Facebook: