«Київстар» оголосив про перетворення в цифрового оператора

«Київстар» оголосив про перетворення в цифрового оператора

Оператор «Київстар» оголосив про стратегію своєї трансформації: від компанії, яка надає традиційні телеком-послуги, в провайдера цифрових послуг. У найближчому майбутньому «Київстар» планує стати найбільшим в Україні постачальником цифрових послуг, запропонувавши своїм клієнтам нові інноваційні сервіси.

Процес перевтілення має на увазі модернізацію технологічної інфраструктури, раціоналізацію процесів і зниження кількості рівнів управління для створення гнучкої організації, яка легко адаптується. Цей крок повністю відповідає стратегії VimpelCom, материнської компанії Київстар, що анонсувала трансформацію Групи в серпні 2015 року.

Першими масштабними проектами в рамках стратегії трансформації «Київстар» стане заміна технологій радіомережі та впровадження Digital Stack - нової цифрової ІТ-інфраструктури, анонсованої VimpelCom на цьому тижні.

Для здійснення програми оновлення радіомереж «Київстар» підписав договори з Huawei і ZTE - лідерами в області інформаційно-комунікаційних технологій. Підрядники здійснять поставку радіообладнання і професійних послуг для модернізації діючих 2G і 3G-мереж, щоб підготувати їх до впровадження технологій зв'язку більш високих стандартів - 4G/LTE. Завдяки уніфікованому інфраструктурному рішенню Київстар зможе розвивати всі покоління зв'язку на базі єдиної радіомережі, яка легко масштабується під різні галузеві стандарти, що, в перспективі, може дати 50% зниження витрат на технічне обслуговування.

Постачальником обладнання, необхідного для проекту Digital Stack, стане світовий провайдер технологічних рішень і мережевого устаткування Ericsson. Частиною цього проекту стане оновлення безлічі бізнес-процесів, а більшість сервісних операцій перейдуть в онлайн, дозволяючи клієнтам користуватися послугами легко і просто. Як стверджується, Digital Stack прискорить розробку продуктів і послуг «Київстар». Клієнтам обіцяна персоналізація послуг і підвищення планки якості обслуговування за всіма статтями.

© джерело     

Тисни «Подобається» і отримуй свіжі новини на Facebook: