SpaceX відправить два корабля Red Dragon до Марса

SpaceX відправить два корабля Red Dragon до Марса

Американська компанія SpaceX відправить у 2020 році на Марс два автоматичних кораблі Red Dragon. Про плани компанії розповів директор Відділу з вивчення планет НАСА Джим Грін, повідомляє видання Ars Technica.

Перший корабель SpaceX повинен бути відправлений на початку пускового вікна, другий — в кінці. Відправка пари Red Dragon пояснюється перестраховкою — у завдання місії входить спуск на поверхню Марса, який може завершитися невдачею.

Досі SpaceX не має досвіду посадки апаратів на поверхні космічних тіл. Крім того, маса Red Dragon по досягненні ним Марса складе вісім тонн, дві з яких припаде на пальне (використовується в процесі спуску корабля).

Для порівняння, рекордна маса тіла, яке спускалося на Червону планету, дорівнювала 3,6 тонни (з них приблизно 0,9 тонни припадало на ровер Curiosity, а решта — на перелітний модуль, захисний екран, кран і паливо для спуску).

SpaceX офіційно не заявляла про намір відправити у 2020 році до Марса два Red Dragon. Відомо лише про плани по відправці одного корабля в 2020 році, раніше це було заплановано на 2018 рік. Корабель Red Dragon являє собою глибоко модернізовану вантажівку Dragon, яка в даний час літає до МКС.

© знайдено в мережі    

Тисни «Подобається» і отримуй свіжі новини на Facebook: