Креативна мама придумала новий «морський бій», щоб навчити дітей хімії

Креативна мама придумала новий «морський бій», щоб навчити дітей хімії

Одного разу Керін Тріпп осяяла геніальна ідея: як навчити дітей хімії, перевівши таблицю елементів в гру "Морський бій".

"Мені в голову прийшла ця думка, бо ми вдома багато граємо в морський бій, - розповідає Керін, мама 4 дітей, яка навчає їх вдома останні 7 років. - Я вивчала хімію разом з дітьми, і ми намагалися придумати новий, цікавий спосіб запам'ятати всі елементи. Ось так я придумала цю гру".

Дітям дуже сподобалося, що замість звичайних потоплених кораблів, у них тепер були навчальні судна. Найстарший син Керін тепер великий фанат хімії: "У нього в спальні на стіні висить постер з елементами. Він каже, що його улюблений - ейнштейній. Дуже подобається назва".

Креативна мама придумала новий «морський бій», щоб навчити дітей хімії

Для гри Керін роздрукувала 4 копії періодичної таблиці. Оскільки цифри вже були розташовані по горизонталі вгорі, вона почала з верхнього лівого кута і проставила вертикально букви в алфавітному порядку. Потім вона заламінувала таблиці, щоб їх можна було використовувати багато разів. Дві таблиці Керін приклеїла до внутрішньої сторони двох різних файлів для паперу. Щоб зіграти, кожен гравець відкриває папку і ставить таблиці задніми сторонами один до одного. Верхні частини таблиць скріплюються зажимами, щоб супротивники не підглядали.

Правила дуже прості: потрібно відзначити розміщення кораблів, обвівши ряди з 2, 3, 4 і 5 елементів на нижній таблиці. Грати потрібно, називаючи координати. Якщо промазав, ставиш хрестик у верхній таблиці, якщо попав - обводиш кружечком. Саме так ми і граємо в звичайний морський бій.

Так, ідея морського бою не нова, але підхід до вивчення складного і нудного для багатьох предмета придбав абсолютно нове звучання. Тепер дітей хлібом не годуй, а дай в хімію пограти.

© знайдено в мережі    

Тисни «Подобається» і отримуй свіжі новини на Facebook: