У Швеції з'явився магазин без касирів та касових апаратів

У Швеції з'явився магазин без касирів та касових апаратів

Шведський підприємець Роберт Ільясон відкрив в містечку Вікен цілодобовий магазин без касирів і касових апаратів. Його історію розповідає Associated Press.
Ідея такого магазину прийшла до Роберта, коли одного разу вночі він не зміг купити їжу для свого голодного сина. Всі магазини були закриті, а найближчий працюючий супермаркет виявився в 20 хвилин їзди.

У січні Ільясон відкрив свій цілодобовий магазин з продуктами (молоко, хліб, цукор, консерви) і товарами для батьків (підгузники). Увійти в магазин можна тільки за допомогою мобільного додатку. Користувачі самостійно роблять покупки, скануючи штрих-коди на товарах через додаток. Рахунки за продукти приходять покупцям раз на місяць. У магазині немає ліків і сигарет (Ільясон боїться крадіжок), а також алкоголю - в Швеції його заборонено продавати в продуктових магазинах.

Площа магазину - приблизно 45 кв. м. У ньому встановлено шість камер спостереження. Крім того, власник отримує SMS з оповіщенням, якщо хтось відкриває двері довше, ніж на вісім секунд, або намагається її зламати. «Я живу поруч і завжди можу, в разі чого, прибігти з монтіровкою», - сміється Ільясон. Втім, за його словами, поки подібних подій не було.

Роберт Ільясон сподівається поширити свою ідею на інші села і невеликі містечка. «Неймовірно, що ніхто раніше до цього не додумався», - говорить він.

© джерело     

Тисни «Подобається» і отримуй свіжі новини на Facebook: