Інженери з MIT створили робота, який може переміщатися, перевертатися, плавати і літати, використовуючи змінні екзоскелети

Інженери з MIT створили робота, який може переміщатися, перевертатися, плавати і літати, використовуючи змінні екзоскелети

Роботи, як правило, призначені для виконання конкретного завдання. Роботизований пилосос може очистити від сміття підлогу у вашій квартирі, але не зможе перевернути гамбургери. Однак тепер команда інженерів з Лабораторії комп'ютерних наук і штучного інтелекту (CSAIL) Массачусетського технологічного інституту розробляє роботизовану систему, що дозволяє за допомогою різних екзоскелетів змусити робота виконувати різні завдання.

Ядром системи є маленький кубічний робот Primer, який управляється магнітами і може рухатися, при цьому тремтячи і дзижчали. Для виконання більш складних завдань, включаючи ходьбу, обертання, плавання або планування, Primer може встановлюватися на плоский лист з пластика, який при нагріванні складається, набуваючи певної форми. Таким чином Primer отримує роботизований гардероб, що підлаштовується під конкретні потреби. Закінчивши свою роботу, Primer може стрибнути в ємність з водою, щоб екзоскелет розчинився.

В даний час творці робота працюють над розширенням його можливостей. Інженери планують навчити його викопувати нору в піску, ховатися і рухатися під водою.

Варто відзначити, що розробка має відкритий дизайн, що дозволяє будь-якій зацікавленій людині отримати доступ до особливостей технології. Це може привернути увагу ентузіастів 3D-друку, які почнуть створювати нові екзоскелети для робота.

Команда інженерів надихнулася вигаданим винаходом Тоні Старка, який міг перетворювати обладунки Залізної людини в різні види зброї.

© знайдено в мережі    

Тисни «Подобається» і отримуй свіжі новини на Facebook: