У Фінляндії вчитимуть німецьку мову за піснями Рамштайн

У Фінляндії вчитимуть німецьку мову за піснями Рамштайн

Мабуть, Раммштайн привніс німецького в наші життя більше, ніж будь-яка інша група. Навряд чи знайдеться людина, яка не знає хоча б кілька рядків з їхніх пісень. А когось ці брутальні німці взагалі спонукали почати вчити мову. Мабуть, директор однієї з фінських мовних шкіл в місті Керава міркувала приблизно так само, коли було прийнято рішення відкрити курси навчання німецької мови за піснями Раммштайн.

Як повідомляє фінське веб-видання Helsinki Sanomat, ентузіасти німецької мови розбиратимуть на нових курсах пісні таких німецьких рок-груп як Раммштайн і Айсбрехер і з їх допомогою осягатимуть мову Гете. Директор школи Ганні Хосіо-Палопоскен також відзначила, що це інтенсивний мовний курс, який підходить навіть новачкам. За її словами, заняття відразу викликали великий інтерес у потенційних учнів. Тому планується вже незабаром почати курси не тільки для початківців, а й для тих, хто вже вивчав мову.

Вести заняття буде Мілла Лефман, доцент Університету Гельсінкі. Для неї ідея вчити мову за піснями завжди була очевидною: "Майже в кожній з моїх груп німецької мови було кілька учнів, які слухали Раммштайн або щось схоже. Ця музика стала для них приводом почати вчити мову".

Уже в перший тиждень після появи оголошення про такий спосіб вчити німецьку, набралася група з 25 осіб. Однак в школу і далі надходять заявки і список росте.

© джерело     

Тисни «Подобається» і отримуй свіжі новини на Facebook: