Вивчити іноземну мову допоможе технологія «Швидкого мозку»

Вивчити іноземну мову допоможе технологія «Швидкого мозку»

Вчені з США розробили нову технологію вивчення іноземної мови «Швидкий мозок». Після закінчення тестування була підтверджена гіпотеза про те, що швидкість освоєння нової мови залежить не від волі і наполегливості того, хто вивчає, а від наявності достатньої кількості мовних патернів в мозку.

Технологія «Швидкий мозок» була спеціально розроблена для військових цілей, так як задіяні методики допомагали в найкоротші терміни освоїти іншу мову з нуля. Для обкатки технології були залучені 19 учасників різних вікових груп, які ніколи не вивчали другого мови. Після закінчення 8-ми тижневого курсу, під час якого заняття проходили двічі на тиждень по 30 хвилин на день, вчені проаналізували досягнуті результати.

Виявилося, що найбільш успішний «лінгвіст» перевищив показники найслабшого учня у два рази. При порівнянні результатів діяльності ділянок головного мозку під час навчання, виявилося, що скільки б зусиль учні не докладали до освоєння нової для себе мови, якщо у них були недостатньо розвинуті лінгвістичні ділянки кори головного мозку, їхній успіх буде завжди нижче середнього.

Дослідження американських вчених на прикладі використання «Швидкого мозку» дозволяють тепер легко передбачити, кому знання будуть даватися легко, просто проаналізувавши специфіку діяльності головного мозку людини. Це також допоможе ефективніше відбирати найбільш пристосованих до цього виду діяльності учнів, зменшуючи тривалість і вартість навчання.

© джерело     

Тисни «Подобається» і отримуй свіжі новини на Facebook: