Мер американського міста доручив поліцейським строго карати порушників карантину. Наступного дня в барі затримали його дружину

Мер американського міста доручив поліцейським строго карати порушників карантину. Наступного дня в барі затримали його дружину

За словами чиновника, його дружина понесе таке ж покарання, як і всі інші порушники.

Мер американського міста Олтон (штат Іллінойс) Брент Уокер вирішив покарати всіх жителів, які не дотримувалися карантину. Він доручив поліції об'їжджати вечорами п'ятниці і суботи всі бари і клуби та розганяти порушників.

На наступний же вечір в одному з барів міста за назвою Hiram's Tavern поліція затримала дружину мера. Про це сам Уокер розповів в фейсбуці.

«Я сказав шефу поліції, щоб з нею поводилися так само, як і з будь-яким іншим порушником карантину. Вона не отримає ніяких привілеїв. Моя дружина - доросла людина, і вона здатна сама приймати рішення. І в цьому випадку вона виявила дивовижну відсутність відповідальності. Тепер вона зіткнеться з тими ж наслідками, що й інші порушники указу «Залишайтеся вдома». Мені соромно за цей інцидент, і я прошу вибачення у всіх жителів Олтона», - написав чиновник.

Під час карантину в Іллінойсі заборонені будь-які публічні та приватні зібрання за межами однієї сім'ї або однієї квартири. Всім порушникам, включаючи тепер і дружину мера, загрожує штраф до $ 2,5 тисячі або 364 днів ув'язнення.

© джерело     

Тисни «Подобається» і отримуй свіжі новини на Facebook: