У мережу витекли особисті дані більше 500 млн користувачів Facebook

У мережу витекли особисті дані більше 500 млн користувачів Facebook

Телефонні номери і особисті дані більш 553 млн користувачів Facebook витекли в мережу. Вони були опубліковані на хакерському форумі і розповсюджувалися безкоштовно. У базі даних були користувачі як мінімум з 100 країн.

Якщо точніше, в мережу витекли телефонні номери, Facebook ID, повні імена, місце розташування, дати народження та електронні поштові адреси. Журналісти перевірили дані, зіставивши номери телефонів відомих їм користувачів Facebook з ідентифікаторами. Витік виявився не помилковим. Експерти кажуть, що зловмисники можуть використовувати ці дані для злому або шахрайства.

Це не перший раз, коли Facebook допускає витік інформації користувачів. Найбільш гучною історією, пов'язаної з цим, був скандал з Cambridge Analytica. Ця компанія змогла зібрати особисті дані користувачів Facebook, щоб вплинути на їхні політичні уподобання.

Користувач Twitter Дейв Уокер (Dave Walker) вивчив форум і знайшов там мобільний номер Цукерберга.

«Іронія в тому, що дані Марка Цукерберга, на жаль, теж злили в мережу. Якщо у журналістів не виходить домогтися заяви від Facebook, може, їм варто зателефонувати йому на номер, який опинився в загальному доступі?» - пожартував Уокер, супроводивши пост скріншотом з хакерською платформи.

© джерело     

Тисни «Подобається» і отримуй свіжі новини на Facebook: