Поліція 14 років шукала чоловіка, який не повернув VHS-касету в відеопрокат

Поліція 14 років шукала чоловіка, який не повернув VHS-касету в відеопрокат

Джеймс Мейерс, житель міста Конкорд в Північній Кароліні, відвозив доньку в школу, і його машину зупинив поліцейський патруль. Коп дорікнув водієві за несправну задню фару і попросив права для стандартної перевірки. Хвилини йшли, а поліцейський все не повертався. Коли він нарешті підійшов до Мейерса, то виглядав сконфуженим.

«Не знаю, як вам це сказати, - почав служитель правопорядку, - але в 2002 році був виданий ордер на ваш арешт. Ймовірно, ви взяли в відеопрокаті касету з фільмом "Пішов ти, Фредді" і не повернули її».

Джеймс подумав, що коп жартує, але ордер виявився справжнім. Збентежений ситуацією патрульний дозволив чоловікові відвезти дочку на уроки за умови, що після цього він прийде до відділку і здасться. Майерс так і вчинив.

Виявилося, що пункт відеопрокату, адміністрація якого попросила його заарештувати, давно закрився, але звинувачення в «неповерненні орендованої власності» висіло в електронній базі поліції всі ці 14 років. Боржника зобов'язали з'явитися в суд через місяць і повернути, нарешті, злощасний VHS.

«Пішов ти, Фредді» - це трешова комедія про те, як вкрай тупий мультиплікатор провалився в Голлівуді і повернувся жити до батьків. Її написав, поставив і знявся в головній ролі канадський комік Том Грін (і отримав за неї три «Золоті малини»).

«Це, напевно, найдурніший фільм, коли-небудь знятий. Всі, хто роблять треш, можуть нервово курити в сторонці. Том Грін зняв справжній шедевр, він настільки дурний, що це стає дуже смішно. Всі персонажі у фільмі взагалі несамовиті. Мені здається, саме через цей фільм з Томом Гріном розлучилася Дрю Беррімор. Напевно, їй стало соромно жити з таким чоловіком», - повідомляє рецензент на сервісі "Кинопоиск". Ми не дивилися кіно, але не бачимо причин йому не вірити.ЗМІ вибухнули коментарями щодо адекватності терміну давності за такими незначних справами і доцільності витрачання грошей платників податків на подібну нісенітницю. Мейерс сказав, що коп провів з ним півтори години, заповнюючи папери, а міг витратити цей час на полювання за злодіями і вбивцями. Максимальний штраф за це дрібне правопорушення - 200 $ - не покриває навіть витрат на поліцейську роботу і судочинство.

Після того, як історія стала вірусною, про неї дізнався Том Грін і запропонував заплатити за Мейерса штраф «з принципу». Джеймс не пам'ятає, куди поділася касета і як він її брав. Можна лише сподіватися, що Том Грін надішле blu-ray в законодавчі збори штату.

© джерело     

Тисни «Подобається» і отримуй свіжі новини на Facebook: