SoundCloud знаходиться на межі закриття через постійні збитки

SoundCloud знаходиться на межі закриття через постійні збитки

SoundCloud - найбільша онлайн-платформа, на якій музиканти розміщують свої треки для безкоштовного прослуховування - може припинити своє існування найближчим часом. Причина - невдала стратегія монетизації.

Результати аудиту компанії показали, що вона продовжує провалюватися у фінансову прірву. У 2014 році сервіс заробив 17 мільйонів євро, а витратив 39. У 2015 керівництво SoundCloud замість того, щоб удосконалити бізнес-модель, понадіявшись на допомогу інвесторів, поглибило збитковість і поставило під сумнів перспективи свого існування.

У січні SoundCloud уклала угоду з Universal Music, яка дозволить легально розміщувати на майданчику треки Каньє Уеста, Тейлор Свіфт, U2 та інших відомих виконавців, проте це, на думку аудиторів, не врятує компанію, якщо вона продовжить в тому ж дусі.

Платформа в минулому році запустила платну підписку, але це єдине джерело її доходу не окупає витрати на сервери і обслуговування. До того ж, тільки за 2014 рік керівництво на 42% підняло зарплату своєму персоналу, що нараховує 190 чоловік (тепер середній співробітник на рік отримує 78 тисяч євро). Той випадок, коли жадібність (або соціальна відповідальність) може втопити хороший проект.

© джерело     

Тисни «Подобається» і отримуй свіжі новини на Facebook: