Вчені нарешті розкрили секрет Бермудського трикутника

Вчені нарешті розкрили секрет Бермудського трикутника

Схоже, що людство нарешті наблизилася до розгадки таємниці одного з найбільш містичних місць на Землі, де незбагненним чином зникли сотні кораблів і літаків, - до таємниці Бермудського трикутника.

Репортаж про це вперше вийшов на телеканалі Science Channel. Американські вчені з Університету штату Колорадо виявили на супутникових знімках регіону незвичайні гексагональні, або, простіше кажучи, шестикутні хмари. Характер їхньої дії метеорологи порівняли з авіабомбою.

За деякими припущеннями, вони є причиною виникнення найпотужніших повітряних потоків, швидкість яких здатна досягати до 274 кілометрів на годину. Такий «вітер», сумірний з потужним ураганом, «підриває» повітря і призводить до утворення 15-метрових хвиль в океані.

Вчені нарешті розкрили секрет Бермудського трикутника

Жодне судно не зможе впоратися з подібним ураганом, а літак - з таким вітром.

Зазвичай хмари не утворюють настільки рівні геометричні фігури. Але Бермудський трикутник, судячи по знімках, є винятком. Після анонсування цієї теорії вчені з усього світу намагаються з'ясувати, що саме сприяє утворенню таких аномалій.

Вчені нарешті розкрили секрет Бермудського трикутника

Нагадаємо, що Бермудський трикутник розташований в Атлантичному океані між Флоридою, Бермудськими островами і Пуерто-Ріко. Цю область неодноразово пов'язували з аномальними явищами. Історія почалася в 1945 році з пропажі п'яти американських торпедоносців і рятувального літака, що вилетів на їхні пошуки. З того дня в прямому сенсі «канули в воду» ще 75 літаків і кілька сотень суден. Останній випадок був у 2015 році, коли в цьому регіоні зникло вантажне судно «Ель Фаро».

© джерело     

Тисни «Подобається» і отримуй свіжі новини на Facebook: