Amazon запустив офлайн-магазин без кас, продавців та черг

Amazon запустив офлайн-магазин без кас, продавців та черг

Американський інтернет-гігант Amazon чотири роки працював над проектом Amazon Go і нарешті запустив його в Сіетлі. Це з вигляду звичайний магазин, але в ньому неможливі черги, в ньому немає жодного касира і жодної каси.

Сам процес здійснення покупки з вигляду гранично простий: клієнт ставить додаток, заходить в магазин, сканує QR-код з екрану смартфона, бере з полиць все, що йому сподобалося, і виходить.

«Ми вирішили перевірити, як буде виглядати шопінг, якщо б можна було просто зайти в магазин, схопити, що тобі потрібно, і вийти на вулицю. Що, якщо вплести комп'ютерний зір, ШІ (штучний інтелект) та машинне навчання в саму основу магазину?» — йдеться у проморолику проекту.
Це наразі єдиний магазин такого формату, він розташований в Сіетлі, за адресою 2131 7th Ave, займає площу в 167 кв. м, і поки що (на час бета-тесту) доступний тільки співробітникам компанії. Але вже до початку 2017 року очікується, що він відкриється для всіх.

У компанії поки не розповідають в деталях, як саме працюють технології для забезпечення такого купівельного досвіду. Зазначають лише, що поєднання датчиків, ШІ та машинного навчання працює приблизно так само, як в безпілотних авто.

В основі лежить технологія Just Walk Out. Вона автоматично засікає, коли продукти знімаються з полиць і повертаються на місце, щоб сформувати віртуальну корзину. Відразу після того, як покупець залишив магазин, йому приходить рахунок на підставі цього кошика.

© джерело     

Тисни «Подобається» і отримуй свіжі новини на Facebook: