Стартап Ephemeral придумав чорнило, яке може змінити тату-індустрію

Стартап Ephemeral придумав чорнило, яке може змінити тату-індустрію

Прискіпливість у виборі майстра та малюнка, а також довгі коливання цілком обґрунтовані, якщо мова заходить про татуювання. Процес видалення невдалого або обридлого татуювання - болісний, тривалий і не завжди повністю ефективний. Американський стартап Ephemeral збирається виправити це за допомогою спеціального чорнила, яке хоч і наноситься звичним способом, але легко видаляються за допомогою спеціального розчину.

У травні 2015 року п'ятеро студентів інженерного факультету Нью-Йоркської школи бізнесу Стерна посіли перше місце серед стартапів і виграли $ 75 000 на розвиток своєї ідеї. Ідея полягає у створенні особливого чорнила, яке можна видаляти за допомогою спеціального розчину.

Якщо власник звичайного татуювання хоче видалити малюнок, йому потрібно йти в клініку і використовувати лазер. Процедура досить дорога і болюча, до того ж, не ідеальна - після видалення татуювання лазером іноді залишаються шрами. Засновники Ephemeral пішли іншим шляхом.

Технологія Ephemeral полягає в особливому чорнилі. Воно наносяться голкою під шкіру так само, як звичайне. Але якщо власник татуювання хоче видалити його, він може піти в будь-який салон і стерти або змінити татуювання. Це робиться за рахунок спеціального розчину, який видаляє чорнило Ephemeral.

Генеральний директор компанії Шон Шин говорить, що ідея стартапу прийшла до нього з особистого досвіду. «Я завжди хотів мати татуювання, але батьки були категорично проти через те, його складно видалити», - каже підприємець. Незважаючи на думку батьків Шин все ж зробив татуювання, правда, досить швидко пошкодував. «Мені довелося видаляти татуювання лазером. Це було дорого, неефективно і боляче. Тоді я зрозумів, що в індустрії татуювань давно не було інновацій».

П'ять студентів - творців компанії не розкривають особливостей своєї технології. Цілком логічно - за 8 місяців Ephemeral все ще не випустили продукт на ринок і як і раніше його доопрацьовують. Примітно, у жодного із співзасновників компанії немає татуювань.

Ephemeral став одним з найкращих стартапів від випускників коледжів згідно видання Inc. У зв'язку з цим, редактори видання поставили кілька запитань операційному директору стартапу Джошуа Шакхаю.

В основному, питання стосувалися того, як студенти поєднують навчання і роботу в успішному стартапі. Шакхай каже, що не було нічого особливого. «У нас були наради в 4 ранку, безсонні ночі. Все, що могло піти не так, звичайно, пішло», - ділиться Шакхай.

У минулому році ми проводили опитування в Вашингтон-Сквер-Парку. Ставили людям без татуювань питання про те, чи хотіли б вони його зробити. 60% відповіли позитивно, але додавали, що не зроблять цього із-за неможливості видалити малюнок зі шкіри.

Шакхай згоден з думкою Шина - в індустрії татуювань давно не було ніяких інновацій. «Є стартапи, на кшталт Tattly або InkBox. Вони пропонують двотижневі татуювання. Але це, зрозуміло, не те», - вважає операційний директор Ephemeral.

Поки інформації про компанію досить мало. За оновленнями можна стежити на сайті Ephemeral. Першу версію продукту компанія покаже до кінця 2016 року. За словами засновників, найскладніше буде залучити на свою сторону тату-майстрів та художників. «Нам доведеться пояснювати, що татуювання не повинно бути одноразовим. Це предмет мистецтва, який може еволюціонувати разом зі своїм володарем. Тату-майстри живуть за рахунок репутації і постійних клієнтів, тому Ephemeral принесе користь і їм», - вважає Шакхай.

© джерело     

Тисни «Подобається» і отримуй свіжі новини на Facebook: