Ілон Маск вже тестує «метро для машин» під Лос-Анджелесом

Ілон Маск вже тестує «метро для машин» під Лос-Анджелесом

Допоки у SpaceX та Tesla небагато інфоприводів, Ілон Маск продовжує показувати нові напрацювання по іншим проектам. Через два тижні після того, як підприємець показав візуалізацію концепції тунелів під Лос-Анджелесом, він вже продемонстрував реальний тест однієї з частин технології. В Instagram Маск показав як платформа на монорейці в тунелі, на якій в майбутньому будуть подорожувати авто, розганяється до 200 км/год. («Обережно, відео може викликати нудоту і судоми»).

У фотосервіс підприємець також виклав початковий майданчик і тунель для тестової бурильної машини. Її Маск назвав «Годо» (відсилання до п'єсою ірландського драматурга Семюеля Беккета «В очікуванні Годо»). На майданчику вже збирають і встановлюють її сегменти. У фіналі складання машина буде десятки метрів в довжину.

Перший тунель The Boring Company піде на Північ від аеропорту Лос-Анджелеса (LAX) через Калвер-Сіті, Санта-Моніку, Вествуд і до Шерман Оукс. Штаб-квартира SpaceX знаходиться на південь від аеропорту у Хоуторні.

Нагадаємо, що мета бурової компанії Маска — перегнати равлика Гері. «Гонка між Гері, нашим домашнім равликом, який живе в ананасі, і Годо, нашою бурильною машиною, скоро почнеться», — анонсував підприємець.

© джерело     

Тисни «Подобається» і отримуй свіжі новини на Facebook: