Жителі Південної Кореї тепер можуть оплатити покупки шляхом сканування вен на долоні

Жителі Південної Кореї тепер можуть оплатити покупки шляхом сканування вен на долоні

Жителі Південної Кореї тепер можуть оплатити покупки в мережі супермаркетів «7-Eleven» на касах самообслуговування шляхом сканування малюнка вен на долоні.

Новий магазин відкрився в хмарочосі Lotte World Tower в Сеулі. Це перший продуктовий смарт-магазин в Південній Кореї без касирів і з біометричною оплатою товару. Надалі ритейлер планує реалізувати подібний спосіб оплати і в інших магазинах мережі.

Для того щоб потрапити в магазин і зробити покупки, потенційним клієнтам потрібно мати членську карту від Lotte Group, вони також повинні бути занесені в базу даних.

Платежі виконуються автоматично після того, як конвеєр проведе всі продукти через сканер, який може зчитувати штрих-коди з 360 градусів. Автомат також самостійно підраховує загальну суму покупок. Для проведення платежу покупець повинен провести біометричну аутентифікацію особистості шляхом сканування вен.

Аналогічна перевірка покупця діє в тютюновому автоматі, який не видаватиме тютюнову продукцію неповнолітнім.

Компанія відзначає, що такий принцип роботи магазину з касами самообслуговування дозволить співробітникам зосередитися на наданні допомоги клієнтам в пошуках конкретних продуктів і товарів. Для запобігання можливих крадіжок супермаркет планує запустити безпілотних дронів всередині магазину.

© знайдено в мережі    

Тисни «Подобається» і отримуй свіжі новини на Facebook: