Людство досягне безсмертя за допомогою Штучного ІнтелектуВчений назвав рік, коли люди можуть досягти безсмертя. Раніше експерт зробив низку напрочуд точних прогнозів.

Вчений-футуролог та комп'ютерний спеціаліст Рей Курцвейл прогнозує, що до 2031 року люди досягнуть безсмертя. На його думку, людство перебуває на межі освоєння штучного інтелекту (ШІ), і коли це остаточно станеться, то людям більше не буде потреби жити у своєму фізичному тілі. Він вважає, що люди знаходяться на порозі величезної технологічної трансформації, внаслідок якої наше життя різко зміниться завдяки можливості завантажувати свої думки та навіть потенційно жити вічно.

Рей Курцвейл каже, що люди можуть досягти безсмертя вже до 2031 року. Цікаво, що раніше вчений-футуролог зробив низку разюче точних прогнозів про технології.

Зокрема, в 1990 році він передбачив, що в новому тисячолітті з'явиться комп'ютер, здатний перемогти найкращого у світі шахіста-людину, і це збулося. Також він казав, що портативні пристрої захоплять наше життя.

На думку експерта, до 2029 року штучний інтелект перевершить людський рівень інтелекту. Більше того, вже в 2024 році, як вважає Рей, комп'ютери стануть настільки потужними, що безсмертя буде в межах нашої досяжності.

«2029 рік - це точна дата, яку я передбачив, коли ШІ пройде дійсний тест Тьюринга і, отже, досягне людського рівня інтелекту. Я встановив дату 2045 року для «Сингулярності», коли ми помножимо наш ефективний інтелект мільярд разів, злившись з інтелектом, який ми створили», – поділився він.

Чоловік вважає, що люди асимілюватимуться з комп'ютерами настільки, що у нас не буде потреби у фізичному людському тілі. У майбутньому, як він прогнозує, людство досягне здатності збільшувати тривалість життя людини «понад рік щороку». За підсумками, на думку Курцвейла, на нас чекає безсмертя.

© джерело     

Тисни «Подобається» і отримуй свіжі новини на Facebook: