5 археологічних знахідок, які неможливо пояснити

5 археологічних знахідок, які неможливо пояснити

Археологічні знахідки не завжди вкладаються в рамки офіційної історії. Деякі з них просто вражають уяву і змінюють наше уявлення про древні цивілізації. Як правило, такі знахідки археологів не розкривають таємниці давнини, а навпаки, ускладнюють пошук істини, і змушують вчених губитися в здогадах. Саме про такі таємничі знахідки піде мова в сьогоднішній статті.

1. Стародавній велосипед
5 археологічних знахідок, які неможливо пояснити
Сенсаційна знахідка була зроблена у 2008 році археологами з Брістольського університету. Під час розкопок на території замку Шато-Гайяр у Франції, вчені знайшли древній велосипед. Він знаходився в землі на двометрової глибині близько 900 років! Неймовірно, але древній велосипед оснащений кермом, рамою, зручним сідлом, однаковими за величиною колесами зі спицями, педалями, а головне - ланцюговою передачею.

Це неймовірно! Як в 12 столітті людина могла придумати і зібрати такий механізм? Першу подобу сучасного велосипеда створили тільки через сім століть. Така знахідка дала привід деяким вченим вважати, що середньовічним людям технологію велосипеда подарували мандрівники в часі.

2. Замурована в камені електрична вилка
5 археологічних знахідок, які неможливо пояснити
Цей артефакт був знайдений Джоном Вільямсом в 1998 році, але і до цього дня він турбує уми сучасних дослідників. Камінь Вільямса невеликих розмірів, він важить всього 90 грамів. Вмурована в нього «вилка» має діаметр з копійчану монету, з неї стирчать три штирі, висотою 3 мм.

Вчені з'ясували, що вік каменю не менше 100 тисяч років, а «вилка» буквально упаяна в цей камінь, тобто її вік теж не менше 100 тисяч років. Очевидно, що, коли камінь утворювався, люди ще не жили на Землі! Хто ж тоді міг зробити такий предмет і для чого? До цього часу ця знахідка залишається для всіх загадкою.

3. Золоті «літачки»
5 археологічних знахідок, які неможливо пояснити
На території Колумбії археологи часто знаходять золоті фігурки, які були зроблені індіанцями в IX-X століттях. За своєю формою фігурки нагадують літальні апарати.

Німецькі авіамоделісти в 1996 році створили копії декількох статуеток, збільшивши їх у 16 ​​разів. Оснащені системою радіоуправління, дві моделі «літачків» легко піднялися в повітря і впевнено робили маневри в повітрі.

5 археологічних знахідок, які неможливо пояснити

Виникає питання, звідки у диких індіанців з'явилися такі досконалі аеродинамічні форми? Хто знає, можливо, ці фігурки є копіями інопланетних літальних апаратів?

4. Стародавній мобільний телефон
5 археологічних знахідок, які неможливо пояснити
Сенсаційну знахідку зробили археологи в австрійському місті Зальцбург. Вони виявили при розкопках глиняний зліпок, як дві краплі води схожий на сучасний мобільний телефон. Вік зліпка - 800 років. «Стародавній телефон» має екран і клавіші, підписані шумерським клинописом.

Ця сенсаційна знахідка викликала великий інтерес у Інтернет-користувачів. Одні вважають, що таємничий артефакт - це звичайна таблиця шумерів, а інші вважають, що він свідчить про розвинену древню цивілізацію або доводить той факт, що багато століть тому телефон був доставлений нашим предкам мандрівниками в часі. Існує і ще одна версія - цей гаджет на Землі залишили інопланетяни.

5. Античний комп'ютер
5 археологічних знахідок, які неможливо пояснити
У 1900 році в Греції поблизу острова Антикітери вчені виявили дуже складний механізм, який почали вивчати лише через 100 років. Це найперший обчислювальний механізм, який виконував операції додавання, віднімання і ділення, він показував положення Сонця і Місяця, а також пересування планет на небі. Антикітерський механізм також міг передбачати затемнення Сонця і Місяця.

Вчені встановили, що механізм зібрали в II столітті до нашої ери, і він є найскладнішим механізмом стародавнього світу, які дійшли до наших днів. Щонайменше протягом ще 1000 років нічого порівнянного за складністю створено не було.

Виникає питання: хто ж є творцем такого складного механізму? Існує поширена версія, згідно з якою цей інструмент є яскравим доказом того, що Землю відвідували представники високорозвинених цивілізацій інопланетного походження і намагалися навчити наших предків уму-розуму.

Однак, новітні дослідження вчених дають нам підстави сміливо стверджувати, що механізм винайшли зовсім не інопланетні прибульці, оскільки для створення механізму використовувалися цілком «земні» технології і доступні на той час знання.

© джерело     

Тисни «Подобається» і отримуй свіжі новини на Facebook: