Дівчина, яка вважає себе кішкою, замкненою в людському тілі

Дівчина, яка вважає себе кішкою, замкненою в людському тілі

20-річна норвезька дівчина вважає себе кішкою, яка потрапила в неправильне тіло: вона шипить на собак, ненавидить воду і стверджує, що може бачити вночі. Психолог вважає, що вона переросте своє захоплення, але Нано (так звуть домашнього вихованця) хоче залишатися кішкою до кінця життя.

У 16 років Нано зрозуміла, що вона кішка. З тих пір дівчина старанно копіює котячі звички і поведінку. За її словами, у неї розвинулися загострений слух і зір, які дозволяють полювати на мишей в темряві. На щастя, жодна з них до цих пір них не попала до неї в лапи. Також вона ненавидить воду і спілкується переважно за допомогою нявкання. Для того, щоб підкреслити свою котячу природу, Нано носить накладні вуха і хвіст.

Опублікований на YouTube репортаж про скандинавську жінку-кішку став локальною сенсацією, зібравши понад 100 тисяч переглядів.Під час прогулянки по вокзалу Осло журналіст цікавиться, що вона чує з того, що звичайна людина почути не може. «Валізи стукають колесами по плитці, в кишенях дзвенять ключі, лід хрумтить під ногами пасажирів», - відповідає Нано і несподівано починає шипіти. «Там собака, - пояснює вона. - А я іноді інстинктивно шиплю, коли зустрічаю собак на вулиці».

У звичайному житті дівчина вважає за краще пересуватися на четвереньках і проситися назовні, шкрябаючи скло рукою, на яку надіта пухнаста рожева лапа. Крім того, незважаючи на значні для звичайної кішки розміри, Нано стверджує, що може спати в раковині та на підвіконні.

Дівчина, яка вважає себе кішкою, замкненою в людському тілі

У жінки-кішки є приятель з декількома особистостями, одна з яких кіт. На відміну від Нано, Свен не народився котом в чужому тілі. Він людина, у якої в голові оселився кіт. Друзі часто зустрічаються в парку і ніжно нявкають, дивлячись один на одного.

Дівчина вважає своє котяче життя виснажливим, але не хоче приймати людську подобу. Її психолог вважає, що вона скоро переросте своє захоплення, але Нано сумнівається в цьому і хоче залишатися кішкою до кінця життя.

© джерело     

Тисни «Подобається» і отримуй свіжі новини на Facebook: